יום שלישי, 19 יוני2018
אבגדהוש
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930

הרכלניות ממסיבת ה- 80


 
 
  מזכירות 09-8344566
  רב"ש 053-7208867
  מוקד אזעקות 053-7746632
  רכז מים ותשתיות 050-4237070
תפריט ראשי>פעילויות>

יום העצמאות 2018 - לוח חזרות

טלפונים למפתחות לבתי העם:

לו"ז חזרות – יום העצמאות – 2018

לתיאום חזרות – יש לפנות ליעל (052-4476011) או גילי (052-4227340) ולא להתבסס על הטבלה

 

יום

בית העם כ.ידידיה

מועדון לחבר כ.ידידיה

בית העם  הדר עם

בית העם בכפר חיים - מרכז

בית העם בכפר חיים – מועדון ותיקים

במה

25/3

א'

 

 

18:30-19:30 תפוס

15:00-16:00 תפוס

17:30-19:00 תפוס

 

 

26/3

ב'

12:00-14:00 כיתה יא'

 

17:15-18:15 תפוס

17:30-19:45 תפוס

 

 

27/3

ג'

 

 

תפוס

16:00-17:30 תפוס

 

 

28/3

ד'

19:00-23:30 תפוס

20:00-21:30 תפוס

7:00-16:00 תפוס

18:00-19:00 – ג'

15:00-17:15 תפוס

16:30-18:30 תפוס

 

29/3

ה'

10:00-12:00 יא'

 

18:00-19:00 – ג'

16:00-17:30 תפוס

18:30-19:45 תפוס

 

 

30/3

ע' פסח

10:00-11:00 כיתה י'

 

10:00-14:00 תפוס

 

 

 

31/3

שבת

15:00-17:00 יא'

 

11:00-12:00 ג'

 

 

 

 

1/4

א'

9:30-12:30 תפוס

14:00-15:00 י'

18:30-23:30 תפוס

 

10:00-11:30 גן-ב’+בני 70

12:00-13:00 ח'

16:30-17:30 ג'

17:30-18:30 ז'

15:00-16:00 תפוס

17:30-19:00 תפוס

 

 

2/4

ב'

14:00-15:00 י'

20:00-22:30 תפוס

18:00-19:30 תפוס

19:00-20:00 ז'

20:00-21:00 משוחררים

21:00-22:00 בנות

17:30-19:45 תפוס

21:00-22:00 ח'

 

 

 

3/4

ג'

8:15-10:30 תפוס

10:30-12:30 יא'

17:45-19:15 תפוס

10:00-11:00 י'

18:00-19:00 ט'

20:00-21:00 משוחררים

21:00-22:00 בנות

10:00-11:30 גן-ב’+בני 70

16:00-17:30 תפוס

21:15-22:30 חיה דאנסרס

 

 

4/4

ד'

10:00-11:00 י'

17:00-18:00 ד'

20:00-21:30 תפוס

17:00-18:00 ט'

18:00-19:00 ג'

19:00-20:00 ז'

20:30-23:30 יב' ומבוגרים

15:00-17:15 תפוס

16:30-18:30 תפוס

 

5/4

ה'

10:00-11:00 י'

11:00-12:00 יא'

14:00-15:30 גן-ב’+בני 70

20:00-21:00 משוחררים

21:00-22:00 בנות

 

תפוס

16:00-17:30 תפוס

18:30-19:45 תפוס

 

 

6/4

ו'

15:00-16:00 משוחררים

16:00-17:00 בנות

17:00-18:30 גן-ב’+בני 70

 

 

10:00-14:00 תפוס

18:00-19:30 ח'

 

 

 

 

7/4

שבת

10:00-11:00 י'

17:00-18:00 ד'

 

 

10:00-11:00 ג'

11:00-12:30 גן-ב’+בני 70

13:00-15:00 יב' ושחקנים

15:00-16:00  משוחררים

16:00-17:00 בנות

17:00-18:00 ז'

18:00-19:00 ח'

21:15-22:30 חיה דאנסרס

 

 

 

8/4

א'

15:00-16:00 ה'

18:30-23:30 תפוס

19:45-21:15 תפוס

16:00-17:30 גן-ב’+בני 70

17:30-18:15 ג'

18:15-19:45 תפוס

20:00-21:00 ח'

21:00-22:00 משוחררים ובנות

22:00-23:30 יב' ושחקנים

15:00-16:00 תפוס

17:30-19:00 תפוס

19:00-20:00 ו'

 

 

 

9/4

ב'

15:00-16:00 ה'

17:00-18:00 גן-ב’+בני 70

19:00-20:00 ו'

20:00-22:30 תפוס

16:30-19:30 תפוס

17:15-18:15 תפוס

16:00-17:00 ג'

18:30-19:15 ד'

19:15-20:00 יב' ושחקנים

20:00-21:00 ז'

21:00-22:00 ט'

17:30-19:45 תפוס

 

18:00-22:00 תפוס

16:00-17:00 ג'

17:00-18:00 י'

18:30-19:15 יב' ושחקנים

19:15-19:45 ח'

10/4

ג'

8:15-10:30 תפוס

15:00-16:00 ה'

16:00-18:00 תפוס

19:00-20:00 ו'

20:00-21:00 משוחררים

21:00-22:00 בנות

17:45-22:30 תפוס

תפוס

16:00-17:30 תפוס

18:30-19:30 ד'

21:00-22:00 ט'

16:00-19:00 ,pux

16:00-17:00 ח'

18:00-19:00 יב' ושחקנים

 

11/4

ע' יום השואה

15:00-16:00 ה'

 

20:00-21:30 תפוס

7:00-16:00 תפוס

16:00-16:45 ד'

18:30-20:00 יב' ושחקנים

 

15:00-17:15 תפוס

16:30-18:30 תפוס

16:00-17:00 ג'

17:00-18:00 י'

18:00-19:00 ח'

12/4

ה'

17:30-19:30 יא'

 

15:00-16:00 ה'

17:00-18:30 גן-ב’+בני 70

20:00-21:00 ט'

21:00-23:00 יב' ושחקנים

16:00-17:30 תפוס

18:30-19:45 תפוס

20:00-21:00 ח'

 

16:00-16:30 ה'

18:00-19:00 ו'

19:00-20:00 ד'

13/4

ו'

16:30-17:30 ז'

 

10:00-14:00 תפוס

15:00-16:00 ט'

16:00-17:30 גן-ב’+בני 70

18:00-20:00 יב' ושחקנים

22:00-23:00 יב' ושחקנים

 

 

11:00-12:00 יא'

16:00-17:00 ה'

17:00-18:00 ו'

14/4

שבת

16:30-18:30 יא'

 

17:00-18:00 ו'

19:00-20:00 משוחררים ובנות

20:00-23:00 יב' ושחקנים

 

 

9:00-10:00 משוחררים בנות

10:00-11:30 גן-ב’+בני 70

12:00-13:00 ו'

16:00-17:15 גן-ב’+בני 70

17:15-18:00 ד'

18:00-18:30 ה'

18:30-19:00 ח'

19:00-20:00 יא'

20:00-21:30 משוחררים בנות

21:30-22:15  מד"צים

15/4

א'

18:30-23:30 תפוס

19:45-21:15 תפוס

14:30-15:00 ה'

15:00-16:00 ח'

16:00-17:30 ז'

18:15-19:45 תפוס

21:00-21:30 ט'

21:30-23:00 יב' ושחקנים

15:00-16:00 תפוס

17:30-19:00 תפוס

20:00-21:00 ט'

 

16:00-16:45 ג'

17:00-18:00 גן-ב’+בני 70

18:00-18:30  ה'

18:30-19:00 ו'

19:00-20:00 ד'

20:00-20:30 ז'

20:30-21:00 ט'

21:00-21:30 י'

21:30-22:00  חיה דנסרס

22:00-23:00 יב' ושחקנים

 

16/4

ב'

15:00-16:30  גן-ב’+בני 70

20:00-22:30 תפוס

16:30-19:30 תפוס

17:15-18:15 תפוס

19:00-20:00 ז'

 

17:30-19:45 תפוס

 

16:00-17:00 יא'

17:00-20:30

חזרה גנרלית

 

17/4

ע' יום הזכרון

8:15-10:30 תפוס

 

17:45-19:15 תפוס

תפוס

16:00-17:30 תפוס

 

18:30-19:00 ה'

19:00-20:00 משוחררים בנות

18/4

ערב יום העמצאות

10:00-13:00 תפוס

 

7:00-16:00 תפוס

 

 

13:00-14:00 גן-ב’+בני 70

15:00-16:00 ד'

16:30-18:00 חזרה שקטה

 

הקבוצות:

הקבוצה

הכוריאוגרף

גן חובה-ב'+בני 70

רוית אקשטיין 

ג'

גלית דבי

ד'

 קרן זורע ואמיר כהן

ה'

 ענבר חכים וגלית ברגמן

ו'

 רחלי היימן

ז'

 איילת ראחאניאן

ח'

 סיוון אבצוק

ט'

 חני שדה

י'

שני מלצר

יא'

דורית לב

יב'

 יוגב זורע

בנות

נמרוד

חיה דנסרס

דקלה כהן

משוחררים

נמרוד

 


 בניית אתריםבניית אתרים 

 כתובת:  מושב כפר ידידיה מיקוד 42940 טלפון: 09-8344566 פקס:  09-8620984