יום ראשון, 19 נובמבר2017
אבגדהוש
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102

הרכלניות ממסיבת ה- 80


 
 
  מזכירות 09-8344566
  רב"ש 053-7208867
  מוקד אזעקות 053-7746632
  רכז מים ותשתיות 050-4237070
תפריט ראשי>פעילויות>

יום העצמאות 2017 - לוח חזרות

לו"ז חזרות – יום העצמאות - 2017

* חשוב להתעדכן על ידי נציגי השכבות / הכוריאוגרפים בנוגע ללו"ז החזרות ולא להתבסס על הטבלה בלבד

תאריך

בית העם כ.ידידיה

מועדון לחבר כ.ידידיה

בית העם הדר עם

בית העם בכפר חיים - במה

בית העם בכפר חיים – מועדון לחבר

במה

15/4 יום שבת



10:00-11:00 כיתה ג'



אין במה

16/4 יום א'



17:15-19:30 תפוס

10:00-18:00 תפוס


אין במה

17/4 יום ב'

19:00-20:30 כיתה ו'

20:30-22:00 חיה דאנסרס

18:00-19:30 תפוס

17:00-18:30 כיתה ג'

18:45-21:45 תפוס

10:00-16:00 תפוס

17:00-18:00 תפוס

20:00-23:00 יוגב



אין במה

18/4 יום ג'


10:00-11:00 כיתה ט'

21:00-23:00 תפוס

17:45-22:30 תפוס

10:00-11:00 כיתה ג'

20:30-22:00 חיה דאנסרס

19:00-20:00 כיתה ו'

20:00-21:00 כיתה ח'

21:00-23:00 יוגב


אין במה

19/4 יום ד'

16:00-17:00 כיתה ז'

17:00-18:00 כיתה ט'

18:00-21:00 תפוס

21:00-23:00 יוגב


16:45-21:45 תפוס

10:00-19:30 תפוס

19:30-20:30 כיתה ו'

20:45-21:45 כיתה יא'


אין במה

20/4 יום ה'

18:00-23:30 תפוס


16:30-18:00 גן חובה - ב'

18:30-20:30 תפוס

22:00-23:00 יוגב

20:30-22:00  כיתה ח'

20:00-21:00 כיתה יא'


21/4 יום ו'

16:30-17:30 כיתה ו'

17:30-18:30 כיתה ה'


16:30-18:00 גן חובה - ב'

17:30-19:00 חיה דאנסרס

10:00-16:00 תפוס

17:00-18:00 כיתה יא'

18:30-19:30 כיתה ד'


17:00-18:00 כיתה ט'

11:00-12:00 כיתה ח'

17:00-18:00 כיתה ג'

18:00-19:00 כיתה ז'

22/4 שבת

10:00-11:30 כיתה ט'

12:00-13:00 כיתה ו'

17:00-18:00 כיתה ה'

18:21:00 תפוס

22:00-23:00 יוגב


16:00-17:30 גן חובה - ב'

17:30-19:00 נמרוד

19:00-23:00 תפוס

18:00-20:00 כיתה י'

20:00-22:00 כיתה יב'

18:00-19:00 כיתה יא'

19:00-20:00 כיתה ד'

10:00-11:00 כיתה ג'

17:00-18:00 כיתה ז'

18:00-19:00  כיתה ח'


23/4 יום א' ערב יום השואה

15:00-16:00 כיתה ה'

17:00-18:30 כיתה ט'



16:00-17:00 גן חובה - ב'

17:15-19:30 תפוס

21:00-22:00 תפוס

10:00-18:00 תפוס

17:00-18:00 כיתה ד'

17:00-17:30 גן חובה - ב'

24/4 יום ב' יום השואה

19:30-20:30 כיתה ז'

20:30-21:30 כיתה יא'

21:30-23:00 נמרוד

18:00-22:30תפוס

18:45-21:45 תפוס

10:00-16:00 תפוס

17:00-18:00 תפוס

20:00-21:00 כיתה ח'

19:30-20:30 כיתה ד'

20:30-22:00 כיתה יב'

19:30-20:00 כיתה יב'

25/4 יום ג'


19:00-20:30 דנית

21:00-22:00 אורית גיל ושחקנים

17:45-22:30 תפוס

19:30-21:00 כיתה י'

21:00-22:30 כיתה יב'

10:00-18:30 תפןס


16:00-17:00 כיתה ג'

18:30-19:00  כיתה ח'

19:00-20:00 כיתה יא'

21:30-23:00 יוגב

26/4 יום ד'

16:30-18:00 גן חובה - ב'

19:00-22:00 תפוס


16:45-21:45 תפוס

10:00-19:30 תפוס

19:30-21:00  כיתה ח'

19:00-20:00 כיתה ד'

20:00-21:00 כיתה י'

21:00-22:30 כיתה יב'

16:00-17:00 כיתה ה'

17:00-18:00 כיתה ט'

18:00-18:45 כיתה ז'

18:45-19:15 כיתה ד'

19:15-20:00 כיתה ו'

20:00-21:00 כיתה ח'

21:00-23:00 יוגב


27/4 יום ה'  

17:00-18:00. כיתה ז'

21:00-23:00 נמרוד


17:30-18:00 גן חובה - ב'

18:30-20:00 סניף ח.י.ה

20:00-21:00 כיתה י'

21:30-22:30 כיתה יב'


תפוס

16:00-17:00 כיתה ד'

17:00-18:10 גן חובה - ב'

19:00-20:00 כיתה ו'

20:00-21:00 כיתה י

21:00-21:30 כיתה יב'

21:30-23:00 יוגב

'

28/4 יום ו'

9:00-11:00 כיתה ט'

16:00-17:30 נמרוד


13:00-14:00 כיתה י'

14:00-16:00 כיתה יב'

16:00-17:30 גן חובה - ב'

17:45-18:15 כיתה ה'

15:30-16:30 כיתה ד'


11:00-12:00 כיתה ח'

12:00-13:00 כיתה י'

13:00-14:00 נמרוד

16:15-17:00 כיתה ז'

17:00-17:45 כיתה ו'

17:45-18:15 סניף חיה

18:15-19:00 כיתה ה''

29/4 שבת

12:00-13:00 כיתה ו'





9:00-10:00 גן חובה - ב'

10:00-11:00 כיתה ג'

11:00-12:00 כיתה ה'

12:00-13:00 נמרוד

16:00-16:45 כיתה ט'

16:45-17:30 כיתה יא'

18:00-21:00 חזרה גנרלית

30/4 יום א' ערב יום הזכרון

תפוס

תפוס




16:00-17:00 גן חובה - ב'

17:45-18:30 שחקנים

18:30-19:00 כיתה ז/

1/5 יום ב' מופע






16:00-16:30 כיתה ג'

16:30-17:00 גן חובה - ב'

 

הקבוצות:

הקבוצה

שם הקטע

הכוריאוגרף

ע. כוריאוגרף

גן חובה +כיתה א' + ב


רוית אקשטיין


ב'




ג'


דקלה כהן


ד'

מארב (פנסים)

הילה מרגלית


ה'


רחלי היימן


ו'

סמי וסומו

דנית שחר


ז'

גנבים

עמיר כהן וקרן זורע


ח'

נשמה כפרה מאמי

אורנית עופר


ט'

בכפיים

שני מלצר


י'


שקד ישראלי


יא'

חביבי יעיני

איילת רחניאן


יב'

שיר הפריחה

שקד ישראלי


קבוצת נמרוד

סלאם עליכום

נמרוד


חיה דנסרס

עד סוף העולם

גלית דבי


חיילים

סעידה סולטנה



 

טלפונים למפתחות לבתי העם:

בית העם כ.ידידיה

מועדון לחבר כ.ידידיה

בית העם הדר עם

בית העם בכפר חיים

יעל מיכאלים

גילי מרכס

יעל מיכאלים

גילי מרכס



אילן לפלר

050-5474438













 

הערות

  • בית העם בכפר חיים –
  • לא לעשות חזרות ב- 14:00-16:00 ואחרי 23:00.
  • לחנות ליד הבריכה ולא על הכביש


 בניית אתריםבניית אתרים 

 כתובת:  מושב כפר ידידיה מיקוד 42940 טלפון: 09-8344566 פקס:  09-8620984